Команда «Черкаські мавпи», серед яких є студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького, продовжують відкривати нові горизонти для своїх гравців та давати можливість баскетболістам досягати максимальних результатів.

Днями команда стала фіналістом Кубка України. Гравці «Мавп» здобули свої перші медалі з чемпіонського 2018 року. Про це повідомляє баскетбольний клуб «Черкаських мавп».

Варто зазначити, це був перший вихід до фіналу Кубка для «Черкаських мавп», коли у цьому турнірі брали участь команди Суперліги. Відзначимо, що клуб вже здобував Кубок України у 2011-му році, але тоді цей турнір проходив для команд Вищої ліги.

Вихід до фіналу Кубка України став для кількох гравців клубу особливим. Троє баскетболістів «Черкаських мавп», серед яких є студент ЧНУ Ігор Сергеєв, та інші — Олег Бондаренко, Антон Дзюба виконали норматив майстра спорту України. Усі вони є важливими гравцями «Черкаських мавп», які зробили свій вагомий внесок у результат команди. Незабаром документи про це досягнення будуть передані до Міністерства молоді і спорту України.

Звання майстра спорту — дуже важливе досягнення в кар'єрі спортсмена. Досить часто відомі гравці завершують свою кар'єру, так і не отримавши це звання. Відрадно, що майстрами спорту стали 19-річний (наймолодший) студент ЧНУ Ігор Сергеєв, 21-річний Олег Бондаренко та 25-річний Антон Дзюба. Попереду у них ще тривала кар'єра, а таке досягнення вже є.

Відзначимо, що ці хлопці — не перші гравці «Черкаських мавп», які мають такі відзнаки. Найбільш знаковий титул мають вихованці баскетбольної школи Михайла Бродського — Іван Ткаченко та студент ЧНУ Нікіта Руслов. Обидва баскетболісти є майстрами спорту міжнародного класу. Це звання гравці «Мавп» отримали за участь у збірній України з баскетболу 3х3, з якою вони у 2019-му році стали срібними призерами чемпіонату світу U-23.

Також в основному складі «Мавп» грає ще один спортсмен з Черкаського національного Дмитро Скапінцев. А головний тренер «Черкаських мавп» Максим Міхельсон є заслуженим тренером України. «Черкаські мавпи» — кузня талантів та майстрів спорту!

Баскетбольний клуб «Черкаські мавпи»