«Математика — це цікаво, математика — це захоплююче, математика — це "гімнастика для розуму "». Під таким гаслом пройшов квест «Математична мозаїка», який було організовано під керівництвом професора кафедри алгебри та математичного аналізу Ірини Акуленко на базі навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій.

Учасники математичних змагань — учні 7–х класів фізико-математичного ліцею міста Черкаси та їхня вчителька Оксана Бабенко — поринули у вир логічних задач «на розрізання», «на переливання», «на зважування», а також у «лабіринти», «відеозадачі» тощо.

Із деякими задачами, які підготували організатори заходу — магістранти 2-го року навчання Дарина Денисюк, Таміла Крючка, Марина Лисенко, Наталя Луговська, Яна Любіченко, Альона Сільченко, Ольга Ягоденко, учні впоралися легко, над іншими їм довелося ретельно поміркувати.

Студенти 2-го курсу Олена Басараб, Андрій Горпінич, Настя Гуркіна, Антон Запорожець, Ірина Кононенко, Олена Кузьмич, Марія Тесля супроводжували школярів у їхніх пригодах на «станціях» квесту.

Під час змагань учні продемонстрували свої знання з математики, навички роботи в команді, вміння критично та творчо підходити до поставлених завдань. Команда-переможець та інші учасники квесту отримали призи, які підготував для них завідувач кафедри алгебри та математичного аналізу доцент Володимир Атамась.

Чудовий настрій, копітка робота, приємні враження від співпраці та спілкування зі студентами й викладачами супроводжували школярів протягом усього «маршруту».

А наостанок організатори почули: «До наступних зустрічей у лабіринтах математики!»

 

 ННІ інфотех