У шевченківські дні професор кафедри української літератури і компаративістики  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Пахаренко став гостем програми «Актуально з Волошиним».

Василь Пахаренко — поет, перекладач, публіцист, літературний критик, професор, член Національної спілки письменників України, автор підручників з української літератури, шевченкознавець, автор 350 поетичних і наукових публікацій.

Говорили з ведучим, випускником ЧНУ Ігорем Волошиним про важливість Шевченка сьогодні — у час війни; про культ Кобзаря: чи не замінив Шевченко Леніна; про те, як потрібно «подавати» Кобзаря молоді та дітям; які твори Шевченка варто перечитати українцям сьогодні.

Детальніше у відео: