Вокальний колектив «Мелодія» щедрував у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Студенти підготували своєрідне «попурі», виконавши декілька щедрівок, таких як: «І в вас, і в нас хай буде гаразд», «Щедрий вечір, добрий вечір», «Ой чи є, чи нема Пан Господар вдома» тощо.

Цим дійством насолодилися адміністрація університету, інститути й факультети, підрозділи та кожен охочий.

«Радий, що в нашому університеті дотримуються народних традицій, і на Старий Новий рік студенти вітають усіх, з радістю щедрують та засівають. Чесно кажучи, своїм виступом «Мелодія» нагадала мені дитинство. Дякуємо за приємні емоції та святковий настрій!» — поділився враженнями ректор Олександр Черевко.

Щедрувальники обійшли весь університет, даруючи радість студентам і викладачам. Ця ініціатива об’єднала молодь спільною метою — вшанувати традиції.

«Бажаємо, щоб цей рік для вас був щедрим: на щастя, сімейний добробут, приємні події, міцне здоров’я та великі перемоги!» — зазначили вокалісти.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького