Під час заходів до Дня Державного Прапора України Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець вручив ветерану АТО, студенту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Сергію Прядці державну нагороду — Нагрудний знак «Знак Пошани» Міністерства оборони України.

Сергій Прядка отримав почесну нагороду за успішний виступ на «Іграх нескорених» у Гаазі навесні 2022 року в складі збірної України. Тоді в спортивній категорії «штовхання ядра» Сергій здобув золоту медаль.

— Я завжди наполегливо працював та робив усе можливе для того, щоб про Україну та її громадян почули в усьому світі, тому в Гаазі цією весною я просто мусив викластись на повну. Тому мав змогу отримати почесну нагороду. Зупинятись не планую, продовжу і далі працювати на благо України, — прокоментував Сергій Прядка.