ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розвиває співпрацю із вчителями шкіл Черкащини. Науково-методичний семінар провели викладачі інституту для вчителів біології Черкаського району.

Доцент Сергій Дерій розповідав про новітні досягнення в галузі загальної біології та особливості викладання окремих тем для школярів. Доцент Оксана Спрягайло представила доповідь щодо нових підходів у систематиці органічного світу. Доцент Світлана Соколенко розповіла про сучасні успіхи в галузі дослідження імунології людини.

Директор ННІ природничих та аграрних наук, доцент Максим Гаврилюк розповів учителям про досягнення інституту, а також повідомив про можливості підвищення кваліфікації для вчителів біології та хімії на базі Черкаського національного університету. Відповідні курси розпочнуться вже з січня 2019 року. Інформацію про курси підвищення кваліфікації згодом буде розміщено на сайті університету.

Учителі відзначили важливість таких семінарів та подякували лекторам за змістовні заняття.

ННІ природничих та аграрних наук