Студенти-маркетологи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поспілкувалися з Президенткою ГО «Українська Асоціація Маркетингу» Іриною Лилик та дізнатися багато цікавого про роботу асоціації, а також проблеми сексизму в рекламі.

Під час зустрічі Ірина Лилик розповіла про діяльність асоціації, звернула увагу на ключові напрямки розвитку та важливості маркетингової галузі в Україні. Також вона висвітлила важливу роль Індустріального Гендерного Комітету з Реклами та його внесок щодо попередження появи дискримінаційної реклами.

Однією з центральних тем обговорення стала проблема сексизму в рекламі. Ірина Лилик окреслила актуальні питання стосовно гендерних стереотипів та надала конкретні приклади, які допоможуть здобувачам розпізнати та уникнути сексистських елементів у своїх майбутніх маркетингових кампаніях.

Зустріч виявилася надзвичайно корисною для здобувачів, які почули думку відомого фахівця та отримали відповіді на свої запитання щодо маркетингової індустрії та гендерних викликів у сучасному світі.

Спілкування надало можливість студентам здобути цінний досвід та знання від досвідченого фахівця й лідера в галузі маркетингу та реклами.

ННІ економіки і права