Протягом останніх декількох місяців усі охочі, зокрема, студенти, викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, абітурієнти та їхні батьки переглядали відеоінтерв'ю «Кава з директором».

10 розмов з очільниками інститутів та факультетів ЧНУ допомогли дізнатися всю необхідну інформацію для вступу під час семихвилинного ролика.
«Каву з директором» переглянули 6795 підписників соцмережі «YouTube», 4457 користувачів «Instagram», 8178 підписників у «Telegram». Дякуємо за активність!
Хто бажає дізнатися більше про перспективи розвитку інститутів і факультетів у ЧНУ, познайомитися (віртуально) з їх керівниками, може перейти за посиланням на сайті.
Анонсуємо, що невдовзі підписники сторінок ЧНУ у соцмережах зможуть «поласувати» іншим, не менш цікавим, відеопроєктом.
Слідкуйте за нашими сторінками:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького