Ректор Черкаського Національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр  Черевко зустрівся з представниками Черкаського міського центру зайнятості.

Директорка ЧМЦЗ Оксана Щербак та фахівець відділу взаємодії з роботодавцями ЧМЦЗ Оксана Ластовецька  поінформували про комплекс соціальних послуг, які надає Черкаський міський центр зайнятості.

Учасники зустрічі обговорили питання співпраці. Зокрема, передбачається організація навчання громадян із використанням ваучера на отримання вищої освіти та навчання безробітних громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Ректор та представники Черкаського міського центру зайнятості домовилися про подальшу співпрацю в профорієнтаційному напрямку, зокрема щодо продовження роботи «Клубу для студентів», реалізації проекту «Студент на один день» та проведення тренінгів з побудови кар’єри.

Джерело: Черкаський міський центр зайнятості