10 лютого у приміщенні Української спілки промисловців і підприємців відбулося розширене засідання Правління Українського дослідницького соціального консорціуму.

У засіданні взяли участь Члени правління Консорціуму: Анатолій Кінах, Президент ВГО «Український союз промисловців і підприємців», Олександр Білецький, Президент ВГО «Європейський Рух в Україні», Олена Білецька, виконавчий секретар УДСК, Голова ВГО «Українська Жіноча Варта», Олександр Черевко, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Ігор Цепенда, ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Богдан Буяк, ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Наталія Лазаренко, ректор Вінницького національного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Іван Данилюк, декан факультету психології Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Серед почесних гостей — Василь Кремень, Президент Національної академії педагогічних наук України та Петро Саух, академік Національної академії педагогічних наук України.

Інші члени Консорціуму долучилися онлайн.

Під час засідання правління між УСПП та НАПНУ було підписано меморандум про співпрацю.

На розширеному засіданні Правління підбили підсумки 2020 року, обговорили концепцію Наукової Ради УДСК, а також плани діяльності Консорціуму на 2021 рік.

Нагадаємо, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, зокрема, Центр аналітичних досліджень «Прагма» входить до складу Українського дослідницького соціального консорціуму.

Джерело: Український дослідницький соціальний консорціум