Якою буде вступна кампанія-2023, як писати мотиваційний лист, чи можливо вступити дистанційно, скільки коштує навчання та який буде обсяг державного замовлення — на десятки питань вступників відповіли представники приймальної комісії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Онлайн-зустріч провели відповідальний секретар приймальної комісії Людмила Смалиус та її заступник Геннадій Волошкевич.

Трансляція також велася на сторінці chnu_life в Інстаграмі

Майбутніх вступників цікавили питання щодо термінів вступної кампанії, подання документів, проведення вступних випробувань, нових спеціальностей та багато інших.

Кожного детально проінструктували та нагадали, що поспілкуватися з приймальною комісією можна щодня за телефонами: (067) 83 09 612(063) 80 32 971

Актуальна інформація також розміщена на сайті

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького