Студентка 2 курсу ННІ економіки і права спеціальності «Міжнародна економіка» Анна Шаріна у складі групи студентів з Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у межах програми «Еразмус+» навчається у Відземському університеті прикладних наук у Латвії (місто Валмієра).

Вона ділиться своїми враженнями про академічну мобільність:

— Це одна з найбільш захопливий подій у моєму житті. Коли я вперше прибула до Валмієри, мене зустріли з великою радістю та гостинністю. Відземський університет відразу вразив мене своєю сучасністю та дружнім колективом. Викладачі та адміністрація університету зробили все можливе, щоб моя адаптація пройшла легко та без проблем.

Моя група складається зі студентів з різних країн, і це створює надзвичайно багатий обмін культурними та освітніми досвідами. Ми часто проводимо міжкультурні вечори, де кожен має можливість представити свою країну, її традиції та кухню. Це допомагає нам краще зрозуміти один одного та створює атмосферу взаємоповаги й дружби.


Під час навчання багато уваги приділяється практичному застосуванню знань. Проєкти, групові роботи та кейс-стаді є невіддільною частиною навчального процесу. Викладачі заохочують студентів до самостійного мислення та критичного аналізу, що, на мою думку, є ключовим для сучасної освіти.

Відземський університет постійно впроваджує новітні технології та методики навчання. Кампус університету обладнаний сучасними лабораторіями та бібліотеками, що дає студентам доступ до великої кількості ресурсів для досліджень та самоосвіти.

Латвія — це країна з багатою історією та культурою. Тут можна знайти чудові природні парки, старовинні замки та сучасні мистецькі галереї. Латвійці дуже пишаються своєю культурою, і я мала чудову можливість відвідати численні культурні заходи, які допомогли мені краще зрозуміти цю країну.

Це дійсно незабутній досвід, який я буду пам’ятати все життя.

ННІ економіки і права