bgb

Професорка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ольга Морозова взяла участь у XIII Зʼїзді Клубу Східної Літньої Школи Варшавського університету (Wschodnia Szkoła Letnia) та у Міжнародній науковій конференції «Центрально-Східна Європа і Балкани: історичні перспективи, культурні мости і нові горизонти» в Софії.

Захід відбувся на базі Болгарської академії наук та обʼєднав близько 20 вчених Клубу з Польщі, Литви, Болгарії, Білорусі, Чехії, Латвії та України. Проблеми Центрально-Східної Європи та Балкан були розкриті істориками, аналітиками й експертами з міжнародних відносин.

Ольга Морозова виголосила доповідь на тему «Балкани та Україна: історичний контекст відносин та спільна спадщина».

Перший день конференції завершився офіційним прийомом членів конференції в Посольстві Республіки Польща в Софії.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії