Кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилася до організації IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Мова, освіта, наука в контексті міжкультурної комунікації: виклики часу», яка відбулася у форматі онлайн.

Головним організатором конференції виступила кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. До співорганізаторства долучилися також кафедра практики англійської мови Волинського національного університету імені Лесі Українки, кафедра англійської філології та лінгводидактики Запорізького національного університету, факультету лінгводидактики, кафедра англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кафедра англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Від кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ЧНУ із вітальним словом виступила докторка педагогічних наук, професорка Олена Вовк, яка привітала присутніх із чудовою можливістю збагатитися досвідом спілкування в науковому колі та побажала успіху молодим науковцям.

Керівники секцій відзначили високий рівень підготовки студентів ЧНУ. Зокрема, магістрант першого курсу Роман Щербуха представив надзвичайно цікаву доповідь на тему «Basic conceptions of second language acquisition» (науковий керівник — докторка педагогічних наук, професорка Олена Вовк), що викликала інтерес та жваву дискусію з боку присутніх.

Владислав Трюхан, магістрант першого курсу, ознайомив своїх колег із результатами наукової розвідки на тему «Late adolescents’ psychological and cognitive properties» (науковий керівник — докторка педагогічних наук, професорка Олена Вовк).

Про «Лінгвокогнітивний підхід до аналізу похідних англійських іменників із суфіксом -dom» доповідала магістрантка першого курсу Валерія Єфименко (науковий керівник — кандидатка філологічних наук, старша викладачка Вікторія Токарчук).

Студентка четвертого курсу бакалаврату Дарина Кривошия (науковий керівник — кандидатка філологічних наук, доцентка Юлія Шуба) підготувала доповідь на тему «Паратекстуальний вимір роману «Крадійка книжок» М. Зузака».

До дискусій під час секційних засідань долучилися й інші студенти ЧНУ зі своїми цікавими й змістовими доповідями. Учасники конференції отримали цінний досвід, позитивні емоції від спілкування з колегами з інших ЗВО, що посилило відчуття єднання в нинішні непрості часи.

Кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови