«Освіта. Кар’єра. Успіх» — під такою назвою для студентів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відбулися цікаві практичні майстер-класи 14 і 26 квітня.

Автор і спікер заходів Томаш Кук — віцепрезидент Вищої Школи Лінгвістичної, професійно сертифікований коуч, що входить до Міжнародної Федерації Коучів (The International Coach Federation), Польща.

Успішні люди цінують кожну хвилину свого унікального життя та вміють планувати своє щасливе майбутнє. Велику частину нашого буття займає побудова власної професійної кар'єри. Саме тому майстер-клас був спрямований на реалізацію таких цілей: формулювання SMART-мети, виходячи з власних сильних і слабких сторін; самопрезентація без помилок; формування іміджу перед роботодавцем; використання нейролінгвістичних прийомів у створенні власного образу під час співбесіди; побудова міцних стосунків у командах; можливість побудови відкритих питань та їх вплив на спілкування; можливість встановлення професійних контактів.

Томаш Кук під час майстер-класу використав: mind mapping; записи відеоматеріалів; роботу з аркушами; колективні дискусії; саморефлексію із застосуванням інструментів коучингу.

У результаті учасники вебінару отримали такі навички:

1. Презентація себе та своїх навичок під час співбесіди впродовж 5 хвилин.
  2. Розпізнання типових моделей поведінки людини, які допомагають у встановленні контактів.
  3. Вміння корегувати та розпочати розмову з іншими.
  4. Ідентифікування власних сильних і слабких сторін та мистецтво модифікувати слабкі сторони в переваги.
  5. Планування розвитку своєї професійної кар’єри на певний період часу.

Учасники майстер-класу отримали сертифікати, що підтверджують набуття конкретних професійних компетенцій.

ННЦ зовнішніх і міжнародних зв'язків