Інформаційний вісник Університету імені Фрідріха Шиллера в місті Єна (Німеччина) опублікував інформацію про Аліну Габелок, студентку 3 курсу спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, що студентка кафедри німецької філології пройшла навчання у Німеччині, ставши учасницею літнього курсу німецької мови, культури та викладання мови «Internationaler Sommerkurs für deutsche Sprache, Kultur und Sprachvermittlung» в Університеті імені Фрідріха Шиллера у місті Єна, який відбувався з 7 по 25 серпня та базувався на співпраці між Єнським Університетом імені Фрідріха Шиллера та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

Кафедра німецької філології пишається здобутками здобувачки освіти та бажає подальших успіхів.

Кафедра німецької філології