Психологиня, доцентка кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмила Бондаревська була гостею програми ТК «ВІККА» «Близько до серця».

В ефірі програми говорили про те, як правильно й екологічно спілкуватися із військовослужбовцями, як правильно їм дякувати, особливу увагу приділили питанню, як правильно спілкуватися з близькими людьми, які захищають нас на передовій.

— Наполегливість, віра, повага, пошук і любов мають бути в основі правильної та глибокої позиції, яка дозволить сім’ї зберегти віру і дочекатися свого рідного, а також бути тією основою, яка дозволить відновитися людині, — переконана Людмила Бондаревська.

Пропонуємо вам переглянути детальніше у відео  ТК «ВІККА»