У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького завершилися курси підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» та «В».

Курси проведені навчально-науковим центром «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки» для працівників управління Державної служби України з питань праці у Черкаській області за спеціальною короткостроковою програмою «Державна служба в Україні. Правовий статус державного службовця».

Учасники отримали нові знання, вміння, практичний та цікавий досвід, успішно виконали підсумкову тестову роботу та отримали відповідні свідоцтва.

Нагадаємо, у ННЦ «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки» можна пройти курси підвищення кваліфікації, підготуватися до складання ЗНО/НМТ, отримати другу вищу освіту та інші освітні послуги. Звертайтесь за адресою: Черкаси, б-р Шевченка, 79, НК № 3
або за телефонами:
(0472) 31-72-93
(067) 470-05-36
(067) 473-48-47

ННЦ «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки»