Студентки кафедри початкової освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поповнили першу в Україні бібліотеку тактильних книг для дітей із вадами зору авторськими тактильними посібниками.

На запрошення колективу КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» студентки та колектив кафедри початкової освіти відвідали заклад освіти, аби ознайомитися з особливостями роботи з учнями, які мають порушення зору та здійснити приємну місію — презентувати та передати вихованцям школи тактильні посібники, які створили студентки 4 курсу освітньої програми «Початкова освіта та логопедія» під керівництвом професорки Тетяни Зорочкіної.

Розпочався захід з підписання угоди про співпрацю з директоркою школи Людмилою Брик.

У ході зустрічі викладачі та студенти оглянули матеріально-технічну базу закладу та навчально-методичне забезпечення, зокрема, офтальмологічного та лінгафонного кабінетів, кабінетів логопеда, психолога, ЛФК та ін. Студенти мали змогу спостерігати індивідуальне заняття з логопедом, групове заняття з лікувальної фізкультури.

Неперевершені враження справив ансамбль «Веселі Ложкарі», який виступив перед гостями закладу.

Кафедра початкової освіти