28 березня інспектори відділу зв'язків із громадськістю відвідали Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького та поспілкувалися зі студентами 3-го курсу спеціальності «Право» про важливість знання та дотримання законів, відповідальність за правопорушення.

Під час заходу інспектори розповіли про важливість керування автотранспортом в тверезому стані. З цією метою продемонстрували алкоокуляри, які імітують стан алкогольного сп'яніння. Студенти змогли зрозуміти небезпеку керування напідпитку та отримали нагадування про правила дорожнього руху та основні причини дорожньо-транспортних пригод. Викладачі також дозволили студентам познайомитися з тонкощами роботи поліцейських та умовами конкурсного відбору. Молодь була дуже зацікавлена та активно долучалася до обговорення разом з офіцерами поліції. Кожен охочий міг поставити запитання та отримати змістовну відповідь від гостей. Студенти отримали багато нової інформації, яку вони зможуть реалізувати на практиці.

ННІ економіки і права