bgb

З нагоди Дня журналіста на урочистому засіданні секретаріату обласної організації Національної спілки журналістів України відзначили подякою директора наукової бібліотеки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Григорія Голиша.

Григорій Михайлович — член НСЖУ від 2001 року, нині очолює первинну організацію спілки ЧНУ ім. Б. Хмельницького і входить до складу секретаріату обласної організації.

Ним підготовлено близько 600 наукових та медійних публікацій, серед них — 20 книг. Зокрема, книга "Покликані високим і вічним", присвячена викладачам — членам національних творчих спілок України, історії нашої alma mater - збірники «Черкаський педагогічний інститут на шпальтах газети «Черкаська правда": (1954-1991): матеріали пресмоніторингу», «Черкаський національного університету імені Богдана Хмельницького на шпальтах провідних газет Черкащини. (1992-2020). Матеріали пресмоніторингу». А в книзі «Пером публіциста» подано 65 нарисів, статей та інтерв'ю, написаних Григорієм Голишем у різні роки. Чимало його книг розповідають про історію рідного краю.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького