У ННІ міжнародних відносин, історії та філософії пройшов І тур вікторини до Дня боротьби за права кримськотатарського народу. Захід відбувся в онлайн-режимі.

Участь у конкурсі взяли 40 студентів, більшість із яких — першокурсники. Крім майбутніх істориків, до заходу приєдналися студенти з ННІ інформаційних та освітніх технологій.

Студенти показали добрі знання з історії Кримського ханства, взаємовідносин кримських татар з українським козацтвом, Російською імперією, щодо їхньої трагічної долі під час німецької та російської окупації Криму.

Питання ІІ туру будуть виставлені в гугл-класі (jjgkxqi) 18 травня о 14:00, але в умовах зміни! Термін на відповіді скорочується до однієї години.

До ІІ туру запрошуються:

1. Надія Берестова
  2. Аліна Дегтяр
  3. Сергій Криворучко
  4. Сергій Овдій
  5. Ілля Опарін
  6. Анастасія Осадча
  7. Тетяна Цап
  8. Артем Бегейма
  9. Максим Богун
  10. Ревека Гаган
  11. Ярослав Кузьменко