Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Назар Щербатюк отримуватиме стипендію митцям у сфері образотворчого мистецтва.

Відповідний Указ Президента України №837/2023 «Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва» підписано 22 грудня 2023 року.

Назар з шести років навчався в Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, є неодноразовим переможцем міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсів та був відзначений премією імені Данила Нарбута.

Нині здобуває спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», ОП «Образотворче мистецтво» в ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва. Вільний від навчання час Назар  присвячує танцям, є учасником самодіяльного ансамблю народного танцю «Черкащанка».

У 2022 році завдяки достатній кількості робіт сформувалась персональна виставка Назара «Світло і тіні забутих предків», яку презентували у виставковій залі Черкаської дитячої бібліотеки ім. Василя Симоненка.

Протягом свого навчання у Черкаській дитячій художній школі ім. Данила Нарбута, юний талановитий художник отримував знання під керівництвом Анни Олександрівни Алабіної та Василя Івановича Цимбала. З 2021 року його навчання триває у класі викладачки Тетяни Дмитрівни Сосуліної.

За інформацією Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.