У Черкаському національному університеті імен Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл за участі директорів закладів загальної середньої освіти м. Черкаси, представників міської влади.

Зокрема, до заходу долучилися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Черкаської міської ради Анастасія Чубіна, заступник начальника управління освіти — начальниця відділу розвитку закладів загальної середньої освіти управління освіти Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ірина Тетьора, заступник директора Департаменту — начальниця управління освіти Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Надія Євчак.

Організувала круглий стіл кафедра початкової освіти у межах реалізації Меморандуму про співпрацю між Черкаським національним університетом та Черкаською міською радою.

Учасники обговорили проміжні результати проведення лабораторних занять у початкових класах та проходження виробничої практики в закладах загальної середньої освіти міста Черкаси студентами спеціальності 013 «Початкова освіта». Своїми враженнями поділилися студентки 3-ПО групи Аліна Федоренко та Дарина Поліщук.

Заступник директора ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва з навчальної роботи Валентина Мовчан та гарант бакалаврської освітньої програми «Початкова освіта» Валентина Шпак відзначили важливість реалізованого проєкту та разом із директорами шкіл намітили перспективи і завдання щодо розширення співпраці з закладами загальної середньої освіти Черкас. Була підписана угода про співпрацю з директоркою Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Черкаської міської ради Ларисою Максютою.

Виконали й приємну місію. Ректор ЧНУ Олександр Черевко нагородив освітян міста почесними відзнаками. Їх вручили перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мойсієнко та директор ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Тимофій Десятов. Грамотою Черкаського національного університету нагороджено Анастасію Чубіну. Подяками Черкаського національного нагороджено Надію Євчак, Ірину Тетьору, Ірину Топчій, Тетяну Скорик, Сергія Саєнка,  Андрія Горая, Валерія Завіновського, Юлію Грабову, Валентину Козій, Людмилу Кіту.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва