У студентів навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук завершилася навчальна практика

Протягом трьох тижнів студенти першого та другого курсів спеціальностей «Біологія», «Екологія» та «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» вивчали безхребетних і хребетних тварин, флору й рослинність, гірські породи й мінерали, екосистеми й ландшафти.

Під керівництвом викладачів Максима Гаврилюка, Наталії Бавикіної, Ірини Ігнатенко, Олександра Ілюхи, Вікторії Осипенко, Олександра Спрягайла, Оксани Спрягайло, Лариси Титаренко студенти вчилися визначати рослини, тварин, описувати природні угруповання.

Заняття проходили у природних умовах, зокрема, на базі Ботанічного саду Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського зоопарку та Черкаського краєзнавчого музею.

Нині студенти здають звіти про практику, виготовляють колекції, гербарій та складають заліки.

ННІ природничих та аграрних наук