В Українському домі (Київ) відбулась церемонія відзначення Знаком народної пошани — «Орденом Нескорених» — українських бійців, волонтерів, активістів.

Приємно, що серед відзначених — випускники 2002 року історичного факультету (нині навчально-науковий інститут історії і філософії) ЧНУ імені Богдана Хмельницького — Роман Орищенко й Ігор Мазур.

Роман Орищенко — учасник подій Революції Гідності на Майдані в Києві, боєць АТО, радник Голови Верховної Ради України Андрія Парубія

Ігор Мазур (псевдо Тополя) — заступник голови партії УНА-УНСО і заступник Головного Командира Української Націоналістичної Самооборони. Від травня 2014 року воював у зоні АТО, з квітня 2015 року — офіцер Збройних Сил України.  Від червня 2017 року — Голова громадської організації «Межимор’я», що пропагує співпрацю держав Балто-Чорноморського регіону (Україна, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Грузія).

Викладачі й студенти ЧНУ вітають випускників із заслуженими відзнаками.

ННІ історії і філософії