В навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту і здоров’я відкрили оновлений спортивний зал.

Капітальний ремонт у залі не проводився 66 років. Тому студенти і викладачі інституту відзначили цю подію флешмобом.

— Ми вдячні керівництву університету, і зокрема, ректорові Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександру Черевку за те, що в такий непростий час знайшли можливість відремонтувати зал, за те, що нині завершується будівництво ігрового майданчика. У майбутньому оновимо наш зал силової підготовки. Усе це дасть нашому інституту можливість готувати висококласних фахівців, а також проводити змагання міського та обласного рівнів, — сказав директор навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я Леонід Нечипоренко.

— Важливо виконувати власні обіцянки, — зізнався Олександр Черевко. — Свого часу я пообіцяв, що буде відремонтовано актову залу в навчальному корпусі № 3 — і нині ми маємо гарну осучаснену залу. А сьогодні мені особливо приємно відкривати оновлений спортзал, адже в нашому інституті навчаються надзвичайно талановиті студенти, які перемагають у всеукраїнських та всесвітніх змаганнях, прославляють наш університет. Черкаський національний постійно оновлюється, відремонтовано центральні входи в двох навчальних корпусах, розпочато відбудову пошкодженого пожежею навчального корпусу № 4. І ми продовжуватимемо цю роботу, оновимо навчальний корпус №2, щоб вам тут було комфортно навчатися і працювати!

Представники студентської ради інституту щиро подякували всім, хто доклав зусиль для відновлення спортивного залу: керівництву університету, директору інституту, будівельній бригаді навчального закладу, фахівцеві ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Анатолію Висоцькому, який керував відновлювальними роботами, а також всім студентам та викладачам. А веселий студентський флешмоб від найспортивнішого інституту додав усім оптимізму й гарного настрою.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького