Завідувач кафедри біології, екології та агротехнологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Спрягайло у відеосюжеті новин ТРК «ВІККА» прокоментував наслідки теплої осені для рослин і тварин.

Як відомо, тепла осінь і сухе літо не на користь довкіллю, зокрема, це загрожує майбутньому врожаю.

За словами Олександра Спрягайла, зараз після аномально сухого літа може початися повторний ріст рослин, і це призведе взимку до примерзання або взагалі їхньої загибелі. Ба більше, різка зміна погоди може зашкодити і тваринам у дикій природі:

— Багато з них уже повпадали у сплячку або мають це зробити. Продовжується тривалість їхньої активності, і при настанні різких морозів тварини теж можуть загинути, — зазначив еколог.

Детальніше у відеосюжеті ТРК «ВІККА»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького