Навчально-науковим центром «Інститут післядипломної освіти  та курсової підготовки» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького успішно проведено підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби Черкаської області за спеціальними короткостроковими програмами:

1. «Цифрова грамотність у роботі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області».

2. «Комунікація та взаємодія у роботі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області».

3. «Корпоративна культура та імідж сучасного публічного службовця у роботі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області».

Слухачами стали 70 державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.