До Міжнародного дня води (Всесвітнього дня водних ресурсів) відбулося засідання круглого столу в ННІ природничих та аграрних наук.

Подія організована управлінням екології та природних ресурсів Черкаської ОДА. У роботі взяли участь науковці, представники органів державного управління та місцевих громад. Під час заходу розглядалися різні теми, пов’язані зі станом водозабезпечення регіону та гідроспоруд, вирішенням практичних проблем водних ресурсів Черкаської області: басейнів річок Тясмин, Золотоношка, Гірський Тікич, Рось, Дніпро (в частині Кременчуцького водосховища).

У заході взяли участь студенти та викладачі ННІ природничих та аграрних наук. Директор інституту Максим Гаврилюк виступив із доповіддю «Роль водних об'єктів Черкаського Подніпров'я у збереженні біорізноманіття».

Всесвітній день води, започаткований Генасамблеєю ООН у 1993 році, покликаний нагадати всім жителям планети про значення і важливість води для існування життя на Землі.

ННІ природничих та аграрних наук