bgb

На базі навчально-наукового інституту історії і філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького четвертий рік поспіль діють безкоштовні (волонтерські) курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Викладачі та студенти інституту створюють належні умови для якісного засвоєння абітурієнтами навчального матеріалу з історії України. Цьому сприяє відкрита атмосфера спілкування, тестовий контроль засвоєння матеріалу.

Для більшого комфорту та враховуючи побажання учнів 10 – 11 класів та студентів-старшокурсників коледжів, училищ і технікумів Черкаської області, заняття проходять по суботах. Це робить їх доступними не лише для черкащан, а й для мешканців навколишніх районів.

Нині вже зареєструвалось 87 слухачів. Але всі охочі можуть долучатись до навчального проекту на будь-якій його стадії.

Колектив ННІ історії і філософії чекає слухачів. Адже це допоможе майбутнім абітурієнтам у підготовці до ЗНО з історії України – 2019.

Графік роботи: І (20.10–8.12.1018 р.) і ІІ (9.02–13.04.2019 р.) семестри 2018/2019 навчального року. Заняття проводитимуться щосуботи з 9:40 до 12:30 (дві пари по 120 хвилин, між ними перерва 10 хвилин) у корпусі №1, поверх 5, аудиторія 518.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м. Черкаси, б-р Шевченка, 81; корп. № 1; ауд. 508, 509.

або за телефоном: (063) 94-54-533 — Валерія Костянтинівна (координатор);

ННІ історії і філософії