У ННІ економіки і права є традиція — відзначати День інституту у спортивному форматі. Тому вже декілька років поспіль святкування відбувається на університетській навчально-науковій базі «Сокирно». Так сталося й нині.

На загальній лінійці присутніх привітали перший проектор Василь Мойсієнко, директор інституту Василь Андрусяк, представники дирекції. Присутні вказали, що інститут пишається здобутками студентів, професорсько-викладацького складу та випускників. Студентів, які виявили найбільші успіхи у науковій, громадській діяльності, було відзначено грамотами.

Після церемонії нагородження розпочалися веселі спортивні та пісенні конкурси, естафети, в яких охоче взяли участь всі учасники свята. І студенти, і викладачі отримали колосальний заряд енергії, безліч позитивних емоцій та вражень. Свято було дуже теплим та залишило надзвичайно приємні спогади.

ННІ економіки і права