bgb

Перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мойсієнко на запрошення Національного Еразмус+ офісу в Україні та Національної команди експертів з реформування вищої освіти взяв участь у семінарі «Створення агентств забезпечення якості вищої освіти: критерії та процедури відбору членів агентств та експертів із забезпечення якості».

— Актуальність семінару полягає в тому, що в Україні розпочинається активний період формування складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, — зазначив Василь Миколайович.

Перед учасниками виступили Національні експерти з реформування вищої освіти Програми Еразмус+. Зокрема, Юрій РАШКЕВИЧ, заступник Міністра освіти і науки України; Володимир ЛАНОВИЙ, перший віце-президент НАПН України, Світлана КАЛАШНІКОВА, директор Інституту вищої освіти НАПН України. Досвідом поділився і європейський експерт із якості освіти Стефан Вестергард Андерсен, директор із питань оперативної діяльності, університетів і мистецьких закладів вищої освіти (Датський інститут акредитації).
Під час заходу відбулась жвава дискусія за участю керівництва ЗВО, викладачів, студентів та роботодавців. Обговорювали роль Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Так, на думку першого віце-президента НАПН України Володимира ЛАНОВОГО, НАЗЯВО має бути комплексним мотиватором діяльності для українських ЗВО.

Учасники семінару мали можлливість обмінятися думками. Після завершення їм вручили відлповідні сертифікати

Презентації:

Юрій Рашкевич, Національний експерт з реформування вищої освіти