Викладачі ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: доцентка Леся Овсієнко, доцентка Юлія Шуба та викладачка Віталіна Білецька пройшли стажування у Гейдельберзькому педагогічному університеті, Німеччина.

Навчальний візит «CLIL at work», який тривав з 07.11.22 по 11.11.22, проводився у межах  міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 «Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration / MultiEd» (Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України / MiltiEd).

Під час навчального візиту до м. Гейдельберг учасники відвідували та обговорювали уроки із застосуванням CLIL-методології у різних типах шкіл, спостерігали за класом, брали участь у виконанні творчих завдань, пов’язаних із цілями навчального візиту, зустрічалися із засновниками центру інклюзивної освіти, дізналися про новітні методи у викладанні іноземних мов, поспілкувалися з українськими учнями-біженцями, яким надали психологічну підтримку та можливість поєднати онлайн навчання в українських школах із навчанням у Німеччині.

Учасники університетів-партнерів мали змогу познайомитися з містом, дізнатися про культурну спадщину Гейдельбергу та її вплив на формування німецького романтизму.

Викладачі ННІ іноземних мов дякують організаторам за проведений захід та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра німецької філології