Науковці та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали доступ до повнотекстової бази даних ScienceDirect.

До 31 грудня 2021 року за передплатою Міністерства освіти і науки України Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького отримав доступ до електронних книг (майже 39 тисяч видань колекції All Access Books) на платформі ScienceDirect.

ScienceDirect — повнотекстова база даних однієї з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень, до якої входять понад 16 млн рецензованих наукових статей із 2,5 тисячі журналів та 39 тисяч книг видавництва «Elsevier».

Окрім цього, науковці та студенти університету на правах підключення до бази даних ScienceDirect, упродовж 12 місяців зможуть отримувати доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Доступ до ресурсу здійснюється як з локальної мережі університету, так і віддалено. Для спрощення процедури отримання віддаленого доступу рекомендуємо надати електронну адресу, зазначену у реєстраційній формі ресурсу ScienceDirect на такі e-mail:

Про отримання віддаленого доступу викладачі отримають відповідне повідомлення. Корисного перегляду!

Наукова бібліотека ЧНУ