У межах тижня науки у навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та здоров’я було проведено низку заходів.

Актуальні проблеми фізичної культури і спорту науковці обговорили під час наукового круглого столу.

Про сучасні методи підготовки спортсменів говорили фахівці під час круглого столу — «Актуальні проблеми удосконалення підготовки спортсменів різної кваліфікації».

Цікавим для студентів став круглий стіл «Мобілізаційна готовність спортсменів до змагальної діяльності».

Жваве обговорення викликав круглий стіл «Актуальні проблеми фізіології та фізичної реабілітації».

Основними доповідачами стали — доцент, кандидат біологічних наук Лілія Юхименко, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Олександр Безкопильний, доцент, кандидат біологічних наук Каленіченко Олексій, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Людмила Фролова.

Також в навчально-науковому інституті відбулася виставка студентських інсталяцій — «Я і наука». Найкращі студентські роботи були відзначені та нагороджені грамотами.

Наталія Черненко, заступник директора ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я з наукової роботи