Днями відбулася непересічна подія — сім'я відомого зоолога Миколи Євтушевського (1942—2017) передала у дарунок Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького його наукову бібліотеку.

Микола Никифорович — доктор біологічних наук, який вивчав екологію мисливських звірів лісостепової частини України. Навчався в аспірантурі Черкаського педінституту під керівництвом Сергія Самарського. Протягом життя Микола Євтушевський зібрав багату наукову бібліотеку. Його донька — Наталія Черноусова та дружина — Любов Іванівна Євтушевська прийняли рішення передати бібліотеку в дарунок Черкаському національному. Наукова бібліотека імені Михайла Максимовича поповнилась понад 200 виданнями. Це наукові монографії, підручники, науково-популярна література з різних розділів зоології та екології.

Щиро дякуємо сім'ї Миколи Никифоровича за подарунок, який послужить викладачам та студентам університету.

Більше про життя та наукову діяльність Миколи Євтушевського можна прочитати в публікації за посиланням.