Науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького увійшли до когорти кращих освітян 2017 року за версією тижневика «Освіта». Про це йдеться в № 1-2 від 3-10 січня 2018 року видання.

За ініціювання створення інноваційних мереж міжнародного співробітництва університетів визнано кращим освітянином року та лауреатом відзнаки «Засвіти вогонь» ректора університету Олександра Черевка.

Лауреатом відзнаки «Засвіти вогонь» за цикл публікацій та заснування авторської рубрики на сторінках тижневика «Освіта» став і директор наукової бібліотеки ім. Михайла Максимовича Григорій Голиш.

Університетська громада щиро дякує редакційній колегії газети та редактору Ользі Коноваленко за високу оцінку.

Колектив Черкаського національного також вітає освітян Черкащини, які отримали відзнаки тижневика «Освіта» — Юрія Безверхого, Валерія Данилевського, Ольгу Жалдак, Людмилу Нестругіну, Олексія Свистуна, Олександра Шамрая, а також педагогічну династію — родину Нерубайських. Бажаємо нових здобутків у галузі освіти!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького