Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко взяв участь у засіданні президії Спілки ректорів закладів вищої освіти України.

Захід проходив у змішаному форматі.

Першочергово очільники закладів вищої освіти України обговорили підсумки вступної кампанії 2022 року.

Про створення відокремлених підрозділів ГО «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» та про їх участь у реформуванні структури ЗВО України поінформував голова Спілки, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков.

Особливості Тимчасового порядку акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, висвітлила заступник голови Національної агенції з питань якості освіти Олена Єременко.

Заступник голови Спілки, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко розповів про «Всеукраїнський форум SEB-2022: наука, освіта, бізнес», зокрема, про склад організаційного комітету.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького