Презентація фірми «MANEZH» відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Працівники компанії зустрілися зі студентами-журналістами, рекламниками, видавцями, дизайнерами, щоб ознайомити їх зі своєю діяльністю та запропонувати роботу.

Спікерами були менеджерка з реклами Галина Крещенко й вебаналітик Тарас Дяченко.

Працівники фірми «MANEZH» ознайомили студентів зі своєю діяльністю, а також поділилися досвідом. Вони зазначили, що дуже важливо вміти працювати в команді й розповіли про особисті та професійні навички, якими повинен володіти майбутній фахівець.

— Якщо хочете працювати, наприклад, копірайтером чи PR-менеджером, то для початку потрібно вивчити компанію та зрозуміти її цінності, навчитися аналізувати, уміти контактувати з видавництвами для якнайефективнішого поширення інформації. Також варто вміти писати цікаві статті. Знати, як фотографувати або створити макет продукції. Головне — бути креативним, грамотним, цікаво подавати інформацію і мати бажання творити, — зазначила Галина Крещенко.

Спікерка додала, що працівник — це, насамперед, особистість, а вже потім — професіонал.

— По-перше, треба бути комунікабельним, адже є чимало відділів у компанії, із якими треба вміти знайти спільну мову. У технічному плані потрібно навчитися користуватися такими програмами, як: «Adobe Illustrator», «Adobe Photoshop», — розповів Тарас Дяченко.

Також представники компанії запросили студентів працювати на посадах PR-менеджера, копірайтера, графічного дизайнера, офіс-менеджера.

Після зустрічі студенти поділилися своїми враженнями:

— Мені сподобався захід, оскільки я дізналася інформацію про круту компанію «MANEZH», яка працює не тільки на всеукраїнському рівні, а й за кордоном. Це дуже добре, що вони відвідали наш університет, бо ми зацікавлені у виборі майбутнього місця роботи. Корисно дізнатися про перспективи працевлаштування, — розповіла студентка 3-Ж курсу Руслана Костенко.

— Раніше я думала, що в Черкасах важко знайти настільки перспективну та прогресивну компанію. Дуже подобається, що ця фірма дає можливості для працевлаштування студентів, — зазначила студентка-дизайнерка 4 курсу Анастасія Мамочка.

Довідково. Компанія «MANEZH» перебуває на ринку 24 роки, у штаті організації працює 130 осіб. Фірма виготовляє внутрішні й зовнішні сонцезахисні системи (жалюзі, ролети, штори, перголи, маркізи, вітрила тощо).

Анжеліка Жупинас, магістрантка-журналістка ННІ УФСК

Фото: Тетяна Завгородня, 3-PR ННІ УФСК