Напередодні дня Незалежності України ННІ міжнародних відносин, історії та філософії ініціювали проєкт «Незалежність України очима молоді».

Студентам Черкаського національного уінверситету імені Богдана Хмельницького пропонують розказати, що для них, молодих людей, народжених у ХХІ столітті, означає Незалежність України. Особливо в умовах російсько-української війни. Тривалої народної війни за незалежність і суверенітет України, війни за цивілізаційний вибір. Адже Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас — ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі західного світу. Як молодь, що у майбутньому увійде до когорти інтелектуальної еліти України і буде розбудовувати нашу державу, бачать свою роль і місце у цих процесах.

Важлива думка кожного. Долучитися можуть всі охочі, майбутні студенти і наші випускники.

Свої роздуми можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також можна записати відео й надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Правила для знімання:

1. Знімання у fullHD 1920x1080;

2.  Горизонтальне розміщення телефону

Що для молоді означає Незалежність України, ділиться думками Вікторія Швидка, студентка 3-А групи ННІ іноземних мов:
— Незалежність України насамперед — це політична, економічна самостійність та суверенітет. Проте для мене Незалежність нашої держави полягає ще й у незалежності  кожного з нас. Незалежність — це свобода думки й вільний вибір під час прийняття рішень, відповідальність за своє життя та життя інших. Окрім зовнішніх ознак Незалежності є ще й внутрішні, що несуть у собі культуру та духовну єдність нації, свободу кожного з нас, нашу самосвідомість та самоповагу.
Не менш важливим є те, що сьогодні «Незалежність» означає мир. Адже тільки та країна, яка не залежить від сусідів, може бути дійсно незалежною!