Напередодні дня Незалежності України ННІ міжнародних відносин, історії та філософії ініціювали проєкт «Незалежність України очима молоді».

Студентам Черкаського національного уінверситету імені Богдана Хмельницького пропонують розказати, що для них, молодих людей, народжених у ХХІ столітті, означає Незалежність України. Особливо в умовах російсько-української війни. Тривалої народної війни за незалежність і суверенітет України, війни за цивілізаційний вибір. Адже Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас — ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі західного світу. Як молодь, що у майбутньому увійде до когорти інтелектуальної еліти України і буде розбудовувати нашу державу, бачать свою роль і місце у цих процесах.

Важлива думка кожного. Долучитися можуть всі охочі, майбутні студенти і наші випускники.

Свої роздуми можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також можна записати відео й надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Правила для знімання:

1. Знімання у fullHD 1920x1080;

2.  Горизонтальне розміщення телефону

У межах проєкту «Незалежність України очима молоді» представляємо допис студентки магістратури спеціальності 014 «Середня освіта (Історія)» Юлії Дзюри:

— Незалежність України для мене в іменах. Це тисячі людей, що творили і творять нашу історію. Ми століттями губили цвіт нації. Це відбувається і зараз в умовах російсько-української війни...

Сьогодні серед сотень тисяч прізвищ, серед усіх тих знайомих незнайомців ми відчуваємо, що вони нам рідні. Ми допомагаємо їм речами, ми приймаємо їх у своїх будинках, ми обіймаємо їх, і нам не треба слів, щоб зрозуміти біль одне одного.

Ця єдність стала нашим щитом, відрадою та силою. Ми по-різному виглядаємо, ми різні за віком, ми можемо говорити різними мовами, ми сповідуємо різні релігії, але нас об’єднує Україна та любов до неї.

Разом ми стаємо тим організмом, що б’ється в єдиному ритмі у всіх часових поясах та на всіх континентах, бо незалежність — це ми, а ми — це Україна.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії