Конкурс талантів «Містер і Міс ЧНУ» відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 19 лютого. Студенти вміло демонстрували свої таланти в різних жанрах.

Конкурсантів оцінювало журі у такому складі: голова журі Олексій Юрін — ведучий радіо, поет, драматург; Олександр Цвячка — президент Федерації бального спорту України; Олександр Дубина — фронтмен гурту «Сонце в кишені»; Мар'яна Кусяка — голова студентської ради університету; Вікторія Матковська — вихованиця народного художнього колективу сучасної хореографії «Вікторія»; Вікторія Маломуж — Міс ЧНУ-2019.

Студенти гідно представили себе і показали свої вміння. Їхні таланти виявилися різноманітними: від декламування віршів до світлових шоу. Звісно, не обійшлося й без танців, співів, гри на гітарі, жонглювання тощо.
Поки журі робили висновки й підраховували бали, гостей дивував дует «Прем'єр» у складі Руслана Дзюби та Марії Бровченко.

За результатами голосування суддів виокремили по чотири переможці серед дівчат та хлопців.

Переможці серед дівчат:

• Владислава Манько — студентка навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва;
  • Крістіна Чистякова — студентка навчально-наукового інституту іноземних мов;
  • Анастасія Шкляренко — студентка навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук;
  • Анастасія Давиденко — студентка навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров'я.

Переможці серед хлопців :

• Джуніо Агбасога — студент навчально-наукового інституту економіки і права;
  • Денис Майстренко — студент навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва;
  • Володимир Вовк — студент навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій;
  • Глєб Шунько — студент навчально-наукового інституту фізичної культури.

— Загалом учасники показали дуже високий рівень талантів та умінь. Я разом з іншими глядачами насолоджувалася повноцінним концертом, інколи навіть забувала, що знаходжуся на конкурсі студентів. Кожен із них є справді обдарованим, тому безсумнівно всі вони молодці. Уже чекаю з нетерпінням 27 лютого, аби підтримати своїх фаворитів. Бо підтримка — це дуже важливо для кожного учасника, — зазначила студентка ННІ іноземних мов Валерія Єфименко.

Нагадаємо, що побачити виступи конкурсантів-переможців ви зможете на концерті конкурсу краси й кмітливості «Містер і Міс ЧНУ», що відбудеться 27 березня о 15:00 в в актовій залі НК № 3.

Студентська рада ЧНУ