bgb

У межах виробничої практики та співпраці з CNU.Recovery здобувачі освіти спеціальності 091 «Біологія та біохімія» (Спортивна фізіологія та реабілітація) Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у науковій конференції, присвяченій питанням нейрореабілітації після інфаркту.

Науковий захід проходив на клінічній базі Черкаського національного університету в Буковелі, Resort Medical Park.

Головною подією став виступ всесвітньо відомого українського лікаря-кардіохірурга, професора, доктора медичних наук Бориса Тодурова, генерального директора ДУ «Інститут серця МОЗ України». Здобувачі освіти дізналися про сучасні виклики кардіохірургії та трансплантології в умовах війни, про необхідність новітнього обладнання та інноваційні підходи українських фахівців.

Учасники ознайомилися з унікальними випадками трансплантації органів та заслухати доповіді про важливість фізичної реабілітації після хірургічних втручань.
Конференція стала цінним досвідом для майбутніх фахівців з фізіології та реабілітації, розширивши їхні знання та розуміння сучасних медичних викликів.

Центр підтримки та реабілітації ветеранів війни і студентів