Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олена Лісовська — серед переможців XXIV міжнародного конкурсу молодих дизайнерів-модельєрів «Київські каштани».

Майбутня художниця на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва здобуває вищу освіту за спеціальністю «Середня освіта. Образотворче мистецтво».

Другокурсниця здобула 2 місце у номінації «Батик».

Робота Олени, виконана у техніці гарячого батику під керівництвом викладачки Олесі Кравчук, має назву «Вічний Діалог Краси». Картина уособлює вічну боротьбу та гармонію між двома символами краси: Жар-Птицею та павою.

На передньому плані зображена могутня та граціозна Жар-Птиця з пишним пір’ям, що нагадує вогняні відблиски. На задньому плані розташована загадкова пава з розкішним хвостом, яка стоїть у тіні.

— Ця робота втілює мою віру в красу як важливий елемент нашого життя, а також прагнення до внутрішньої гармонії та самовираження. Я вірю, що кожна людина має свій унікальний спектр краси, схожий на паву та Жар-Птицю, який варто розкривати й проголошувати світу, — поділилася Олена.

Про свою роботу розповідає сама авторка

Науковці та студенти кафедри вітають Олену Лісовську з успіхом та бажає подальших творчих звершень!

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва