Протягом 16 тижнів студенти 4 курсу спеціальності 101 «Екологія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Назар Зінченко, Яна Пастернак та Тетяна Полішко проходили стажування на базі ПрАТ «МХП» в межах навчання за дуальною формою.

За цей період під керівництвом наставників вони ознайомилися із роботою еколога на шести підприємствах ПрАТ «МХП». Це ТОВ «НВФ Урожай», ТОВ «Катеринопільський елеватор», ДП «Перемога Нова», Філія Логістика ПрАТ «МХП» та ПрАТ «МПФ» Птахокомплекс. Студенти вчились виконувати різноманітну роботу, пов’язану з екологічною документацією, роботою в лабораторіях, контролем стану роботи водоочисних споруд тощо. На період стажування студенти були офіційно працевлаштовані та отримували заробітну платню. Вони поєднували навчання на базі ПрАТ «МХП» та у Черкаському національному університеті. Результати вивчення на базі ПрАТ «МХП» кількох навчальних дисциплін студентам буде перезараховано в університеті.

Сподіваємось, що набуті знання, навички та компетентності допоможуть студентам при подальшому працевлаштуванні.

Максим Гаврилюк, директор ННІ природничих та аграрних наук