bgb

Напередодні Дня матері кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провела майстер-клас з акварелі «Листівка для матері».

Цьогоріч ця важлива дата припадає на 12 травня. Це гарна нагода висловити вдячність і любов до матерів, зробити їм приємне, особливо, коли подарунок виготовлений своїми руками з чуттєвим підписом.

Техніка нанесення фарб на акварельний папір має свою специфіку, адже потрібно дотримуватись плавних переходів, відчувати текстуру, вміти поєднувати кольори й контуром довершити малюнок, надати йому чітких форм.

Під керівництвом викладачки кафедри Неоніли Недосєко студентам вдалося створити чудові листівки, які однозначно приємно здивують їхніх матусь.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва