Цифрова грамотність — важлива вимога сьогодення. Особливо це стосується державних службовців, які обов’язково мають володіти сучасними цифровими професійними компетентностями для належного втілення цифрових змін.

Тому 24 листопада на базі Черкаського регіонального центру підвищення кваліфікації був проведений науковий семінар «Цифрова грамотність публічних службовців на базі інструментів Google» у рамках короткострокової програми «Реалізація державної політики у сфері культури» для працівників із питань культури райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад.

Доцент кафедри моделювання економіки і бізнесу, кандидат технічних наук Зоя Гадецька ознайомила слухачів із онлайн-інструментами та презентувала можливості функціонування сервісів Google для використання в професійній діяльності та особистому розвитку.

ННІ економіки і права