Кращого спортсмена лютого визначили у відділенні Національного олімпійського комітету на Черкащині. Нею стала студентка навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров'я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Безшийко, інформує НОК України в Черкаській області.

Цього місяця на звання кращого претендували п’ятеро спортсменів, які продемонстрували високі результати на змаганнях. Кандидатами на перемогу були легкоатлети Світлана Марусенко, Маргаріта Бабіцька, Тетяна Безшийко та триатлоністи Дір’я Бережна і Богдан Одвігов.

Експертна комісія визначила переможця під час засідання виконкому, обговоривши здобутки спортсменів та їхні подальші перспективи. За результатами голосування звання кращої спортсменки лютого виборола Тетяна Безшийко. Спортсменка та її тренер отримають відзнаки та грошові премії від відділення НОК України в Черкаській області.

Майстер спорту України Тетяна Безшийко взяла участь у чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих і молоді, що відбувся в місті Суми. Спортсменка виборола на цих змаганнях перше місце серед молоді у бігу на 400 метрів, третє місце серед дорослих у бігу на 400 метрів та третє місце серед дорослих в естафеті 4*400 метрів. Тренують Тетяну Валерій Масляков та Олена Малюк.