bgb

Здобувачі спеціальності 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — серед команд-переможців «NASA Space Apps Challenge Dnipro 2024».

У хакатоні, який проходив 5-6 жовтня, цьогоріч долучилися рекордні 247 учасників з різних куточків України і з-за кордону, які обʼєдналися у 58 команд. Разом вони створили 48 проєктів. Перемогу здобули 5 команд, серед яких команда студентів кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій — «Voice оf Stars».

Члени команди запропонували дослідити Всесвіт через мистецтво та науку: трансформуючи дані про зоряне небо у ноти. Проєкт стирає межі між наукою і мистецтвом та пропонує унікальний спосіб використання астрофізичних даних.

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій